LOXEAL to włoska firma produkująca szeroką gamę technicznie zaawansowanych klejów i uszczelniaczy przeznaczonych do stosowania w przemyśle.

    Założony 20 lat temu na obrzeżach Mediolanu, LOXEAL już od początku był silnie ukierunkowany na dostarczanie produktów dla tych przemysłowych użytkowników, dla których wiarygodność i dobra obsługa są rzeczą najważniejszą. Jest pierwszą włoską firmą, która uzyskała certyfikację ISO 9002 przeszło 6 lat temu i stale stara się ulepszać swoje standardy jakości.


 

    Anaeroby, cyjanoakrylaty, żywice epoksydowe, akryle oraz kleje utwardzane promieniami UV LOXEAL zyskały zaufanie wielu wiodących producentów oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe, techniczne a także w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny, w tym w kontakcie z wodą pitną oraz gazem. 

    Wyroby LOXEAL poddano testom w wielu prestiżowych instytucjach badawczo-naukowych w Europie i poza nią, gdzie uzyskano potwierdzenie ich specyficznego zastosowania. Takie wyniki były możliwe dzięki wysoko wykwalifikowanej technicznie i kreatywnej kadrze oraz uzdolnionym i dobrze umotywowanym pracownikom.


    LOXEAL jest obecnie jednym z największych dostawców wysokiej jakości klejów i w świetle stanowczej polityki wzrostu sprzedaży na całym świecie, zyskuje wiarygodnych partnerów by zaoferować im tę unikalną szansę współpracy. Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów, ich zastosowań oraz możliwości kupna prosimy o kontakt: